an online Instagram web viewer
  • juliasav4uk
    Julia Sav4uk
    @juliasav4uk

Images by juliasav4uk

Позаду - досвід.
Попереду - зміни. 
А я як я. 
#мислі #життє #2018рікзмін
Ці щасливі обличчя - магістри, що нарешті здали останній у житті екзамен. Закінчується навчання в університеті - ще один обов'язковий етап. 
Дякую вам усім за час, проведений разом, за досвід, здобутий з вами, за спогади 💗👍 П. С. Успіхів нам з магістерською)
Ці щасливі обличчя - магістри, що нарешті здали останній у житті екзамен. Закінчується навчання в університеті - ще один обов'язковий етап. Дякую вам усім за час, проведений разом, за досвід, здобутий з вами, за спогади 💗👍 П. С. Успіхів нам з магістерською)
Квітніть!
Грійтеся на сонечку і будьте сонечками для когось та грійте їх!

#мислі #весна_іде_красу_несе
Для когось ти - королева, космос чи метелики в животі. 
Хтось для тебе - Всесвіт. 💞🌌🐈 А @olena_navoznyak здійснює бажання це закріпити на нігтях) Спасибі) *

#нігтики #мислі #життє
Для когось ти - королева, космос чи метелики в животі. Хтось для тебе - Всесвіт. 💞🌌🐈 А @olena_navoznyak здійснює бажання це закріпити на нігтях) Спасибі) * #нігтики  #мислі  #життє 
Радість. 😼

#життє
Мрії стають реальністю (рано чи пізно) 
#мислі #фотосесія @hrystyna32
Ніжність у тобі (і в гарних нігтях) 
Весна іде, красу несе! 😂
Спасибі  @olena_navoznyak

#нігтики #релакстайм
Ніжність у тобі (і в гарних нігтях) Весна іде, красу несе! 😂 Спасибі @olena_navoznyak #нігтики  #релакстайм 
Палітра кольорів... #Бережани #раптовий_клац
Оце от я 5 років тому. Зміни є?Чи лише внутрішні?

#виклик_прийнято
Цікаво, коли ця фотка щезне?

#тест
Цікаво, коли ця фотка щезне? #тест 
Поїздка на Львівщину вдалася. Гостинне село Петричі, приємні люди і двіж. Спасибі за спогади, моя @zzzirastar 😘

#Юлькимандри
Поїздка на Львівщину вдалася. Гостинне село Петричі, приємні люди і двіж. Спасибі за спогади, моя @zzzirastar 😘 #Юлькимандри 
Незимова зима
Не святкові свята
Лише дорогі серцю люди тримають на плаву і не дають остаточно впасти в це болото буденності.

#мислі #тирятуєш #мійсвіт
Незимова зима Не святкові свята Лише дорогі серцю люди тримають на плаву і не дають остаточно впасти в це болото буденності. #мислі  #тирятуєш  #мійсвіт 
Попри сьогоднішнє велике свято, дехто святкує вдвоє більше. Моя @olenka_pasieka. Цього року ми рідше бачимося, але ви б знали які у нас переписки) Вона сонцесяйна зірочка, моя світла сестра, моя найкраща.
Вітаю тебе з днем народження! Бажаю веселкового настрою, здоров'я міцнішого за скелі, любові безкрайньої як океан, тепла від найрідніших людей, щирих посмішок, сяючих очей, творчого натхнення, вдячних учнів. Дай Боже щоб твого тепла вистачило нам усім!
Вдосконалюйся, грій, кохай, люби і сяй, бо хто як не ти?)
Попри сьогоднішнє велике свято, дехто святкує вдвоє більше. Моя @olenka_pasieka. Цього року ми рідше бачимося, але ви б знали які у нас переписки) Вона сонцесяйна зірочка, моя світла сестра, моя найкраща. Вітаю тебе з днем народження! Бажаю веселкового настрою, здоров'я міцнішого за скелі, любові безкрайньої як океан, тепла від найрідніших людей, щирих посмішок, сяючих очей, творчого натхнення, вдячних учнів. Дай Боже щоб твого тепла вистачило нам усім! Вдосконалюйся, грій, кохай, люби і сяй, бо хто як не ти?)
Свято домашнього тепла, здійснення мрій і різдвяного дива вже на порозі... P.S. @serkiznatalya, дякую за натхнення😉
Свято домашнього тепла, здійснення мрій і різдвяного дива вже на порозі... P.S. @serkiznatalya, дякую за натхнення😉
Вірю,що 2018 принесе багато чудового!

#новий2018
Вірю,що 2018 принесе багато чудового! #новий2018 
У переддень нового року мама принесла у хату Вифлеємський вогонь. Дай Боже, щоб він оберігав наш дім, нас, усіх наших ближніх і всю Україну.

Щасливого нового року!
У переддень нового року мама принесла у хату Вифлеємський вогонь. Дай Боже, щоб він оберігав наш дім, нас, усіх наших ближніх і всю Україну. Щасливого нового року!
Перед 2017 я склала міні-список бажань. Так от, з того всього я тільки не схудла…Ну як, були звичайно моменти, коли позначка на вагах показувала таку цифру, яка подобалась, але надовго там не затримувалась).А зараз спогади з року, що минає.
У 2017 я: 	шукала…Насамперед я шукала себе, шукала натхнення, шукала роботу, шукала долю і взагалі шукала своє місце в тому світі. 	ризикувала…Самотужки поїхала в Польщу, вкусила заробітчанського життя і зрозуміла чимало важливого. Зокрема те, що я не вельми пропаща у плані фізичної роботи(як думала сама і декілька моїх близьких людей). Саме там я вкотре переконалась, що все-таки хочу працювати у рідному філологічному напрямку.
	прощалась…Мої зірочки закінчили наш такий вже рідний (і це тому, що він зробив нас сім*єю) ТНПУ. Цей момент розділив нас фізично, але більше ніяк. Перестала працювати на улюбленій кафедрі, проте доброта, мудрість і щирість викладачів-колег надихнула не здаватись.
	сумувала… Беззаперечно, що за Голінатими, які говорили мені про «заміж», а я їм про похресника цьогоріч лише по скайпу. 	знаходила…Роботу до душі (що для мене вельми важливо). Чудових людей, з якими зовсім не сумно сидіти на тій роботі. Нову сусідку, яка ідеально вписалась у бардаково-науково-домашню атмосферу 71 кімнати. Людину, завдяки якій я слухаю музику, яку раніше не слухала, роблю те, чого раніше не робила (пішки на Циганку то для мене огого), і завдяки якій і я не я.
	тішилась…Людьми, які біля мене. Коли сумно чи радісно, в селі чи в гуртожитку, чи просто при випадковій зустрічі, коли зла й недобра, і коли тішуся усім що є.
	любила…Любила тих, хто подарував життя, хто наповнює його радістю, теплом і незабутніми моментами, навіть тих, хто приніс розчарування, але водночас досвід у моє життя, інколи навіть любила себе.
	дарувала…Звичайно, дарувала подарунки на дні народження. Та ще дарувала, усмішки (бо ж не можу мовчати, коли хочеться сказати щось дурнувате), спогади, фото і своє серце (воно в мене не гігантське, але там ще є місце, тому чекаю вас у 2018 там). А ще у 2018 треба захистити магістерську, таки схуднути до випускного, попрощатися з універом, знайти квартиру у Тернополі і почати вже може доросле життя.
Перед 2017 я склала міні-список бажань. Так от, з того всього я тільки не схудла…Ну як, були звичайно моменти, коли позначка на вагах показувала таку цифру, яка подобалась, але надовго там не затримувалась).А зараз спогади з року, що минає. У 2017 я:  шукала…Насамперед я шукала себе, шукала натхнення, шукала роботу, шукала долю і взагалі шукала своє місце в тому світі.  ризикувала…Самотужки поїхала в Польщу, вкусила заробітчанського життя і зрозуміла чимало важливого. Зокрема те, що я не вельми пропаща у плані фізичної роботи(як думала сама і декілька моїх близьких людей). Саме там я вкотре переконалась, що все-таки хочу працювати у рідному філологічному напрямку.  прощалась…Мої зірочки закінчили наш такий вже рідний (і це тому, що він зробив нас сім*єю) ТНПУ. Цей момент розділив нас фізично, але більше ніяк. Перестала працювати на улюбленій кафедрі, проте доброта, мудрість і щирість викладачів-колег надихнула не здаватись.  сумувала… Беззаперечно, що за Голінатими, які говорили мені про «заміж», а я їм про похресника цьогоріч лише по скайпу.  знаходила…Роботу до душі (що для мене вельми важливо). Чудових людей, з якими зовсім не сумно сидіти на тій роботі. Нову сусідку, яка ідеально вписалась у бардаково-науково-домашню атмосферу 71 кімнати. Людину, завдяки якій я слухаю музику, яку раніше не слухала, роблю те, чого раніше не робила (пішки на Циганку то для мене огого), і завдяки якій і я не я.  тішилась…Людьми, які біля мене. Коли сумно чи радісно, в селі чи в гуртожитку, чи просто при випадковій зустрічі, коли зла й недобра, і коли тішуся усім що є.  любила…Любила тих, хто подарував життя, хто наповнює його радістю, теплом і незабутніми моментами, навіть тих, хто приніс розчарування, але водночас досвід у моє життя, інколи навіть любила себе.  дарувала…Звичайно, дарувала подарунки на дні народження. Та ще дарувала, усмішки (бо ж не можу мовчати, коли хочеться сказати щось дурнувате), спогади, фото і своє серце (воно в мене не гігантське, але там ще є місце, тому чекаю вас у 2018 там). А ще у 2018 треба захистити магістерську, таки схуднути до випускного, попрощатися з універом, знайти квартиру у Тернополі і почати вже може доросле життя.
Поки усі завантажують фото-відео з ялинками і як готуються до нового року, я досі шукаю святковий настрій. А все тому, що на вулиці просто жахливо і всюди  болотяне болото😱😠😠
Волосся  пофарбоване, покупка плаття таки здійснена, а на ручках отака краса.💇👗💅
Є ще цілих два дні аби душа співала джінглбелз, бо інакше моя кисла мордяка буде псувати вам усім новорічну стрічку нлвин. 🎅💃🤘 #нігтики💅  #джінглбелзвідюлі
Поки усі завантажують фото-відео з ялинками і як готуються до нового року, я досі шукаю святковий настрій. А все тому, що на вулиці просто жахливо і всюди болотяне болото😱😠😠 Волосся пофарбоване, покупка плаття таки здійснена, а на ручках отака краса.💇👗💅 Є ще цілих два дні аби душа співала джінглбелз, бо інакше моя кисла мордяка буде псувати вам усім новорічну стрічку нлвин. 🎅💃🤘 #нігтики 💅 #джінглбелзвідюлі