an online Instagram web viewer

#bioproducts medias

Photos

زيت الاركان الطبيعي مع زيت التين الشوكي للعناية اليومية ببشرة الوجه ❤ ... تركيبة غنية بالفيتامين E والأحماض الذهنية الغير مشبعة... زيت طبيعي 001% يرطب بعمق البشرة، يحارب التجاعيد و يساعد على تجديد الخلايا ✅
50 ml / 197 dhs / 17,5 €
#argan #preaklypearseedoil #زيت_التين_الشوكي #زيت_الاركان #skinbeauty #skin #care #bioproducts #beautifulskin #naturalproducts #produitsnaturels #instabio #instaskin #oil #skinoil #vitamins #moroccanoil #morocco #yaqoutcare
زيت الاركان الطبيعي مع زيت التين الشوكي للعناية اليومية ببشرة الوجه ❤ ... تركيبة غنية بالفيتامين E والأحماض الذهنية الغير مشبعة... زيت طبيعي 001% يرطب بعمق البشرة، يحارب التجاعيد و يساعد على تجديد الخلايا ✅ 50 ml / 197 dhs / 17,5 € #argan  #preaklypearseedoil  #زيت_التين_الشوكي  #زيت_الاركان  #skinbeauty  #skin  #care  #bioproducts  #beautifulskin  #naturalproducts  #produitsnaturels  #instabio  #instaskin  #oil  #skinoil  #vitamins  #moroccanoil  #morocco  #yaqoutcare 
Nemecká zn. être belle, má v svojej ponuke novú bio radu 👍🥒#etrebelle #bio #bioproducts #biokozmetika #beauty #health #goodstuff #beautysalon NAVŽDY MLADÁ ... 🤳🏻💃🏻🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Mami toto je môj favorit číslo 1♥️. 👈👈👈 Ochranný krém proti zapareninám

@woodenspoon.eu
#bioruza #woodenspooneu #biokozmetika #bioproducts #biocosmetic #bio #child
🌸✨PINK KONJAC SPONGE🌸✨
✨🌸Ky sfungjer është thelbësore për ata që vuajnë nga ekstremet e klimës së ajrit, ekspozimi i tepërt i diellit dhe ngrohja qendrore. ✨🌸Argjila e kuqe natyrale pastron butësisht edhe lëkurën më të ndjeshme dhe ka një efekt zbutës dhe tonifikues duke përmirësuar elasticitetin dhe freskimin e pamjes së lëkurës tuaj. ✨🌸E mbushur me argjile rozë franceze, kjo do të trajtojë dhe zbusi lëkurën e lodhur dhe pa jete
🌸Qetëson lëkurën e irrituar dhe të lodhur
🌸I përshtatshëm për ekzema dhe komplekse të ndjeshme
🌸I certifikuar vegan 🌸Zvogelon poret
🌸Pastron dhe exfolion zonën delikate të syve
🌸Përdorni me ose pa pastrues
🌸Lë lëkurën rrezatuese dhe të rinovuar
🌸100% ngjyrosje dhe pa shtesa. #cleanskin #beautifulskin #beautifulskincare #cute #happy #cleanskin #cleanskincare #organicbeauty #healthyskin #veganskincare #bioproducts #nochemichal #nontoxinskincare #naturalproducts #happy #cute #followforfollow #followback #followme #dbskonjacsponge #vivaorganicsalbania🌱🍃🌿☘️
🌸✨PINK KONJAC SPONGE🌸✨ ✨🌸Ky sfungjer është thelbësore për ata që vuajnë nga ekstremet e klimës së ajrit, ekspozimi i tepërt i diellit dhe ngrohja qendrore. ✨🌸Argjila e kuqe natyrale pastron butësisht edhe lëkurën më të ndjeshme dhe ka një efekt zbutës dhe tonifikues duke përmirësuar elasticitetin dhe freskimin e pamjes së lëkurës tuaj. ✨🌸E mbushur me argjile rozë franceze, kjo do të trajtojë dhe zbusi lëkurën e lodhur dhe pa jete 🌸Qetëson lëkurën e irrituar dhe të lodhur 🌸I përshtatshëm për ekzema dhe komplekse të ndjeshme 🌸I certifikuar vegan 🌸Zvogelon poret 🌸Pastron dhe exfolion zonën delikate të syve 🌸Përdorni me ose pa pastrues 🌸Lë lëkurën rrezatuese dhe të rinovuar 🌸100% ngjyrosje dhe pa shtesa. #cleanskin  #beautifulskin  #beautifulskincare  #cute  #happy  #cleanskin  #cleanskincare  #organicbeauty  #healthyskin  #veganskincare  #bioproducts  #nochemichal  #nontoxinskincare  #naturalproducts  #happy  #cute  #followforfollow  #followback  #followme  #dbskonjacsponge  #vivaorganicsalbania 🌱🍃🌿☘️
Dyll me efekt maksimal të formësimit të flokëve sipas dëshirës tuaj. I jep flokëve një efekt natyral me shkëlqim, me mundësinë e ndryshimit të stilit ashtu si ju pëlqeni. Aplikoni në flokë të thatë dhe rregulloni sipas dëshirës.

Edelstein.it Xflex. 
Made in Italy
.......................................................................................... WhatsApp: +355696687257
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #naturalalbania
Dyll me efekt maksimal të formësimit të flokëve sipas dëshirës tuaj. I jep flokëve një efekt natyral me shkëlqim, me mundësinë e ndryshimit të stilit ashtu si ju pëlqeni. Aplikoni në flokë të thatë dhe rregulloni sipas dëshirës. Edelstein.it Xflex. Made in Italy .......................................................................................... WhatsApp: +355696687257 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #naturalalbania 
Pse sapuni i zi Dudu Osun është produkti më i njohur? 
Sepse është një nga sapunet më të shëndetshëm që mund të gjeni. 
I punuar në mënyrë organike në Nigeri, ka përberje 100% natyrale, mjaltë, gjalpë Shea, Osun, lëeng limoni, aloe vera dhe vajra esenciale për aromë. 
Benefitet qe merren nga ky sapun:
🌸Bën pastrim të thellë të lëkurës
🌸Ndikon në pothuajse të gjithe llojet e lekurave, duke përfshirë lëkurën e ashpër, te thatë ose të ndjeshme.
🌸Heq njollat në lëkurë nëse përdoret cdo ditë, (quka në fytyrë njollave të zeza)
🌸Përdoret për akne, lëkure të yndyrshme, ekzemë apo probleme të tjera të lëkurës. 🌸Ky sapun është gjithashtu perfekt per të hequr make up-in. 🌸Vepron kundra shfaqjes se parakohshme se rrudhave apo vijave te fytyrës. 🌸Sapuni i zi mund te perdoret gjithashtu si shampo mjaft efektive. ................................................. WhatsApp: +355696687257

#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #naturalalbania
Pse sapuni i zi Dudu Osun është produkti më i njohur? Sepse është një nga sapunet më të shëndetshëm që mund të gjeni. I punuar në mënyrë organike në Nigeri, ka përberje 100% natyrale, mjaltë, gjalpë Shea, Osun, lëeng limoni, aloe vera dhe vajra esenciale për aromë. Benefitet qe merren nga ky sapun: 🌸Bën pastrim të thellë të lëkurës 🌸Ndikon në pothuajse të gjithe llojet e lekurave, duke përfshirë lëkurën e ashpër, te thatë ose të ndjeshme. 🌸Heq njollat në lëkurë nëse përdoret cdo ditë, (quka në fytyrë njollave të zeza) 🌸Përdoret për akne, lëkure të yndyrshme, ekzemë apo probleme të tjera të lëkurës. 🌸Ky sapun është gjithashtu perfekt per të hequr make up-in. 🌸Vepron kundra shfaqjes se parakohshme se rrudhave apo vijave te fytyrës. 🌸Sapuni i zi mund te perdoret gjithashtu si shampo mjaft efektive. ................................................. WhatsApp: +355696687257 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #naturalalbania 
es ist Spargelzeit - probiert es doch mal aus unser Französisches Bio Spargelgewürz, Inhalt: Koriander, Bockshornklee, Anis, Senf, Roh-Rohrzucker, Meersalz 
#helmsgard #spargel #biogewürze #bioproducts #bio #photooftheday
Mi se pare trist ca trebuie sa cautam ceva care tipa la noi BIO doar ca sa fim siguri ca mancam ceva ce nu ne face mai mult rau decat bine. Dar, daca asta trebuie sa facem, ok fie. Intrebare: daca e sa optati intre ceva cumparat de la piata si ceva cu eticheta BIO de la supermarchet, in ce aveti mai multa incredere? 
#bio #green #flatlay #lovebio #biofood #biolife #bioproducts #biohoney
Mi se pare trist ca trebuie sa cautam ceva care tipa la noi BIO doar ca sa fim siguri ca mancam ceva ce nu ne face mai mult rau decat bine. Dar, daca asta trebuie sa facem, ok fie. Intrebare: daca e sa optati intre ceva cumparat de la piata si ceva cu eticheta BIO de la supermarchet, in ce aveti mai multa incredere? #bio  #green  #flatlay  #lovebio  #biofood  #biolife  #bioproducts  #biohoney 
Masterclass week end , coloration végétale & marketing 👍🏻💫🙏#hairborist #bioproducts #hairs #coiffeurlausanne #lovemyjob #ecolo #bestproducts
Ontem não festejei o dia da Terra por opção! O dia da Terra é todos os dias do ano, se assim não for, não adianta só nos lembrarmos dela no dia que o mundo inteiro se lembra. Dar valor às plantas que nos rodeiam, aos animais que nos acompanham e ter o privilégio de ouvir os pássaros a cantar à tua janela não tem preço! Será que todos damos valor a isto? Ou só nos lembraremos quando já não tivermos?
...
Yesterday I did not celebrate Earth Day by choice! Earth day is every day of the year, if it is not so, it's no use just remembering it on the day the whole world remembers. To give value to the plants that surround us, to the animals that accompany us and to have the privilege of hearing the birds singing at your window is priceless! Do we all value this? Or will we only remember when we no longer have?
.
.
. 
#daybydayforzerowaste #oprimeiropassoéasuaatitude #onetipadaykeepsthetrashaway #zerowasteliving #zerowaste #zerowastelifestyle #zerowastehome #bioproducts #bioyes #biofood #plasticfree #noplasticplease #earthday
Ontem não festejei o dia da Terra por opção! O dia da Terra é todos os dias do ano, se assim não for, não adianta só nos lembrarmos dela no dia que o mundo inteiro se lembra. Dar valor às plantas que nos rodeiam, aos animais que nos acompanham e ter o privilégio de ouvir os pássaros a cantar à tua janela não tem preço! Será que todos damos valor a isto? Ou só nos lembraremos quando já não tivermos? ... Yesterday I did not celebrate Earth Day by choice! Earth day is every day of the year, if it is not so, it's no use just remembering it on the day the whole world remembers. To give value to the plants that surround us, to the animals that accompany us and to have the privilege of hearing the birds singing at your window is priceless! Do we all value this? Or will we only remember when we no longer have? . . . #daybydayforzerowaste  #oprimeiropassoéasuaatitude  #onetipadaykeepsthetrashaway  #zerowasteliving  #zerowaste  #zerowastelifestyle  #zerowastehome  #bioproducts  #bioyes  #biofood  #plasticfree  #noplasticplease  #earthday 
منذ عصور و الانسان يبحث عن طرق لعلاج البشرة و الشعر على أمل الوصول الى الكمال.
و تظل أفضل طرق العلاج هي قوة المكونات الطبيعية الخالية من أية إضافات كيميائية. #nature #organicskincare #bioproducts #heya13 #تجميل #طبيعة #منتجات_طبيعية #اهتمام_بالبشره
Ελληνικά αποστάγματα ευτυχίας! 🇬🇷
Στην υγειά μας 😉✌️
#Mpakal #GreekSpirits
.
.
.
#mpakal #greekproducts #thessaloniki #skg #bio #bioproducts #traditionaltaste #restaurant #instataste #instafood #deli#delicatessen #greekdeli #food #bakkal
On the occasion of Earth Day on April 22nd, Handy Spa invites you to support our efforts to support and protect the environment! Return 6 empty packages of any #handmade #organic soap and get 1 #Euphoria Soap from Hemp Oil for free at our Showroom in Nicosia! See more on the Euphoria Soap on our eshop. For more info, call us on 22-767601!
#HandySpa #BioProducts #HempOil #EarthDay #Environment
On the occasion of Earth Day on April 22nd, Handy Spa invites you to support our efforts to support and protect the environment! Return 6 empty packages of any #handmade  #organic  soap and get 1 #Euphoria  Soap from Hemp Oil for free at our Showroom in Nicosia! See more on the Euphoria Soap on our eshop. For more info, call us on 22-767601! #HandySpa  #BioProducts  #HempOil  #EarthDay  #Environment 
🌸 HAIR CARE ROUTINE 🌸
Durante i cambi stagionali la dermatite ricompare baldanzosa accompagnata dalle sue fidate forfora e desquamazione 🙈. Il mio alleato in questo periodo è sicuramente l' OBLEPIKHA SCRUB FOR SCALP di @naturasiberica_ru:
🌸 Trattamento pre shampoo che va a purificare in profondità il cuoio capelluto, equilibrando la produzione di sebo, prevenendo la forfora e fortificano il bulbo pilifero.
🌸 Scrub dalla consistenza gelatinosa, di colore amaranto, arricchito da microgranuli che vanno ad effettuare un'azione esfoliante media. Non unge e non appesantisce. Profumazione balsamica e fruttata.
🌸 Prodotto made in Europe con inci toralmente verde arricchito da olio di Olivello spinoso Altai, olio di amaranto, oxalis, calendula, menta, semi di lampone, vitamine A C E.
🌸 Applicare il prodotto in piccole quantità su cute umida, massaggiare delicatamente così da effettuare un'azione esfoliante meccanica, lasciare in posa per qualche minuto ed infine risciacquare abbondantemente passando al lavaggio con shampoo.
🌸 Prezzo consigliato €9.90 per 200ml. Acquistato sul sito @bioboutiquelarosacanina e attualmente in sconto a €7.50
👍 Promuovo a pieni voti il prodotto per la sua funzione purificante e antiforfora, motivo dell'acquisto. Per la funzione anticaduta non riesco a dare un giudizio concreto, sebbene i capelli siano sin da subito apparsi più forti e spessi! Anche se parto già da una buona base. La stimolazione della naturale crescita dei capelli invece mi è sembrata veritiera, perché sarà la sinergia tra i prodotti attualmente in uso, sarà madre natura, ma in due mesi i capelli mi sono cresciuti di circa 5 dita.
Habemus #finalmenteunagioia 😂
#naturasiberica #scrub #oblepikhasiberica #naturalbeauty #naturalproducts #naturalingredients #naturalhair #naturalovers #naturalhaircare #naturalhaircareproducts #naturaleza #biologger #bioproducts #hair #haircare #haircareroutine #hairstyle #biocosmesi #bloggeritalia #curly #cutlyhair #curlygirl #beauty #beautyaddicred #beautylover # #lacapadoro
🌸 HAIR CARE ROUTINE 🌸 Durante i cambi stagionali la dermatite ricompare baldanzosa accompagnata dalle sue fidate forfora e desquamazione 🙈. Il mio alleato in questo periodo è sicuramente l' OBLEPIKHA SCRUB FOR SCALP di @naturasiberica_ru: 🌸 Trattamento pre shampoo che va a purificare in profondità il cuoio capelluto, equilibrando la produzione di sebo, prevenendo la forfora e fortificano il bulbo pilifero. 🌸 Scrub dalla consistenza gelatinosa, di colore amaranto, arricchito da microgranuli che vanno ad effettuare un'azione esfoliante media. Non unge e non appesantisce. Profumazione balsamica e fruttata. 🌸 Prodotto made in Europe con inci toralmente verde arricchito da olio di Olivello spinoso Altai, olio di amaranto, oxalis, calendula, menta, semi di lampone, vitamine A C E. 🌸 Applicare il prodotto in piccole quantità su cute umida, massaggiare delicatamente così da effettuare un'azione esfoliante meccanica, lasciare in posa per qualche minuto ed infine risciacquare abbondantemente passando al lavaggio con shampoo. 🌸 Prezzo consigliato €9.90 per 200ml. Acquistato sul sito @bioboutiquelarosacanina e attualmente in sconto a €7.50 👍 Promuovo a pieni voti il prodotto per la sua funzione purificante e antiforfora, motivo dell'acquisto. Per la funzione anticaduta non riesco a dare un giudizio concreto, sebbene i capelli siano sin da subito apparsi più forti e spessi! Anche se parto già da una buona base. La stimolazione della naturale crescita dei capelli invece mi è sembrata veritiera, perché sarà la sinergia tra i prodotti attualmente in uso, sarà madre natura, ma in due mesi i capelli mi sono cresciuti di circa 5 dita. Habemus #finalmenteunagioia  😂 #naturasiberica  #scrub  #oblepikhasiberica  #naturalbeauty  #naturalproducts  #naturalingredients  #naturalhair  #naturalovers  #naturalhaircare  #naturalhaircareproducts  #naturaleza  #biologger  #bioproducts  #hair  #haircare  #haircareroutine  #hairstyle  #biocosmesi  #bloggeritalia  #curly  #cutlyhair  #curlygirl  #beauty  #beautyaddicred  #beautylover  # #lacapadoro 
Super noutati @rangali_bioshop 👍😍 Parfum de rufe superconcentrat‼️ Se poate folosi ca atare si parfumeaza rufele asa de bine ca eu am dormit numai cu nasul in perna superparfumata sau amestecat cu otet si devine balsam de rufe, lasand rufele super pufoase ... mai ales prosoapele si lenjeriile😵 Natural 100% cu ambalaj biodegradabil, hipoalergenic #orderonline #organicshop #ecoizm #laundryperfume #parfum #bioshop #produsebio #new #bioproducts #greenliving #tropicalflowers #lavender #springfreshness
Super noutati @rangali_bioshop 👍😍 Parfum de rufe superconcentrat‼️ Se poate folosi ca atare si parfumeaza rufele asa de bine ca eu am dormit numai cu nasul in perna superparfumata sau amestecat cu otet si devine balsam de rufe, lasand rufele super pufoase ... mai ales prosoapele si lenjeriile😵 Natural 100% cu ambalaj biodegradabil, hipoalergenic #orderonline  #organicshop  #ecoizm  #laundryperfume  #parfum  #bioshop  #produsebio  #new  #bioproducts  #greenliving  #tropicalflowers  #lavender  #springfreshness 
Dyll me efekt maksimal të formësimit të flokëve sipas dëshirës tuaj. I jep flokëve një efekt natyral me shkëlqim, me mundësinë e ndryshimit të stilit ashtu si ju pëlqeni. Aplikoni në flokë të thatë dhe rregulloni sipas dëshirës.

Edelstein.it Xflex. 
Made in Italy

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
..........................................................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. 
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
Dyll me efekt maksimal të formësimit të flokëve sipas dëshirës tuaj. I jep flokëve një efekt natyral me shkëlqim, me mundësinë e ndryshimit të stilit ashtu si ju pëlqeni. Aplikoni në flokë të thatë dhe rregulloni sipas dëshirës. Edelstein.it Xflex. Made in Italy POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE .......................................................................................... "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
Maske zbutese flokesh me gjalpe kakao , per floke te demtuara dhe te thata 
E rregullon ne menyre perfekte strukturen e flokeve. Ndalon renien e flokeve dhe keputjen e majave. Siguron zbutje te thelle qe zgjat shume. I ben floket te duket te rregulluara mire dhe te shendetshme.

Perdorimi: Aplikoje masken mbi floke te lagura. Masazhoji dhe leri per 3-5 minuta. Shpelaji plotesisht.

Testuar dermatologjikisht dhe per alergji 
Kompania
Ziaja është një kompani familjare polake me 25 vjet eksperiencë në tregun farmaceutik dhe të kujdesit të lëkurës. Ziaja është një prodhues kryesor në Poloni me shitje që tejkalojnë 50 milionë njësi në vit. Ziaja prodhon produkte në objekte moderne me perberes natyral, të vendosura në një zonë ekologjike që përmban laboratorët e saj të kërkimit dhe zhvillimit. Ziaja ofron mbi 900 produkte për kujdesin e bukurisë: për fytyrën, trupin dhe flokët, përveç produkteve farmaceutike me cilësi të lartë.

Prodhimi i përmbahet standardeve strikte të sistemit dhe cilësisë së procesit; cilësia e lartë e produkteve Ziaja janë të garantuara nga standardet ISO 9001: 2008 dhe PMP. Çdo recetë është përgatitur me kujdes të madh, në aspektin e standardeve dermatologjike dhe fiziko-kimike, dhe është në përputhje me ligjin evropian të kozmetikës.

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
..........................................................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. 
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
Maske zbutese flokesh me gjalpe kakao , per floke te demtuara dhe te thata E rregullon ne menyre perfekte strukturen e flokeve. Ndalon renien e flokeve dhe keputjen e majave. Siguron zbutje te thelle qe zgjat shume. I ben floket te duket te rregulluara mire dhe te shendetshme. Perdorimi: Aplikoje masken mbi floke te lagura. Masazhoji dhe leri per 3-5 minuta. Shpelaji plotesisht. Testuar dermatologjikisht dhe per alergji Kompania Ziaja është një kompani familjare polake me 25 vjet eksperiencë në tregun farmaceutik dhe të kujdesit të lëkurës. Ziaja është një prodhues kryesor në Poloni me shitje që tejkalojnë 50 milionë njësi në vit. Ziaja prodhon produkte në objekte moderne me perberes natyral, të vendosura në një zonë ekologjike që përmban laboratorët e saj të kërkimit dhe zhvillimit. Ziaja ofron mbi 900 produkte për kujdesin e bukurisë: për fytyrën, trupin dhe flokët, përveç produkteve farmaceutike me cilësi të lartë. Prodhimi i përmbahet standardeve strikte të sistemit dhe cilësisë së procesit; cilësia e lartë e produkteve Ziaja janë të garantuara nga standardet ISO 9001: 2008 dhe PMP. Çdo recetë është përgatitur me kujdes të madh, në aspektin e standardeve dermatologjike dhe fiziko-kimike, dhe është në përputhje me ligjin evropian të kozmetikës. POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE .......................................................................................... "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
GIB JEDEM TAG SEINE BESONDERE NOTE
Das Naturparfum von Altearah Bio gibt es in 14 verschiedenen Düften und bietet eine neue Art, sich zu parfümieren - mit sofortiger und intensiver Wirkung auf das Wohlgefühl. Damit Du jeden Tag das für Dich passende Naturparfüm auswählen kannst, gibt es die praktische Parfüm-Box mit den 14 Naturparfüms von Altearah. 
Mehr zum Produkt hier ╚» https://www.provence-onlineshop.com/Altearah-Bio/Naturparfuem-Bio/Parfuembox-mit-14-Naturparfuems-5-ml::276.html «╝
#Beauty #onlineshop #online #Parfüm #Parfum #Bioparfüm #bioproducts  #bio #naturkosmetik #kosmetikfrankreich  #wellness
GIB JEDEM TAG SEINE BESONDERE NOTE Das Naturparfum von Altearah Bio gibt es in 14 verschiedenen Düften und bietet eine neue Art, sich zu parfümieren - mit sofortiger und intensiver Wirkung auf das Wohlgefühl. Damit Du jeden Tag das für Dich passende Naturparfüm auswählen kannst, gibt es die praktische Parfüm-Box mit den 14 Naturparfüms von Altearah. Mehr zum Produkt hier ╚» https://www.provence-onlineshop.com/Altearah-Bio/Naturparfuem-Bio/Parfuembox-mit-14-Naturparfuems-5-ml::276.html «╝ #Beauty  #onlineshop  #online  #Parfüm  #Parfum  #Bioparfüm  #bioproducts   #bio  #naturkosmetik  #kosmetikfrankreich   #wellness 
A ďalšia novinka 👀 🌿 Tuhé doedoranty 🌿
A, deodorant na nohy 
B, celotelový
Počul si o deodorante na nohy? Tak ti ho teraz predstavujem 😊 s citrusovou vôňou pomaranč+citrón 🍋🍊
Vôňe pomaranč a citrón nemusia byť použité len na chodidlá ale, keďže ide o citrusy, zvyknú robiť farebné kožné fľaky a nevyzerá to veľmi pekne (nie je to nič nebezpečné, je to bežná reakcia pokožky na citrus, keď je teplo)
🍊🍋!!Citrusový deodorant na nohy je prevencia proti plesniam !! 🍋🍊
Celotelový deodorant s vôňou ALOE VERA + TEA TREE
(Deodoranty nie sú proti poteniu, ale proti zápachu a žiadny deodorant vám nepomôže prestať sa potiť)
Pre ľudské telo je potenie sa úplne prirodzené. Nezaťažuj svoje telo hneď po sprche deodorantom. Striedaj antiperspirant s deodorantom! Nekombinuj!
#bugischka #handmade #bio #bylinda #bratislava #citrus #slovakia #rucnapraca #homemade #withlove #naturally #bioprodukty #forfood #prestige #vyrobenesrdcom #prirodneprodukty #rucnevyrobene #vyrobenenaslovensku #bioproducts #biokozmetika #deodorant #biodeodorant #handmadedeodorant
A ďalšia novinka 👀 🌿 Tuhé doedoranty 🌿 A, deodorant na nohy B, celotelový Počul si o deodorante na nohy? Tak ti ho teraz predstavujem 😊 s citrusovou vôňou pomaranč+citrón 🍋🍊 Vôňe pomaranč a citrón nemusia byť použité len na chodidlá ale, keďže ide o citrusy, zvyknú robiť farebné kožné fľaky a nevyzerá to veľmi pekne (nie je to nič nebezpečné, je to bežná reakcia pokožky na citrus, keď je teplo) 🍊🍋!!Citrusový deodorant na nohy je prevencia proti plesniam !! 🍋🍊 Celotelový deodorant s vôňou ALOE VERA + TEA TREE (Deodoranty nie sú proti poteniu, ale proti zápachu a žiadny deodorant vám nepomôže prestať sa potiť) Pre ľudské telo je potenie sa úplne prirodzené. Nezaťažuj svoje telo hneď po sprche deodorantom. Striedaj antiperspirant s deodorantom! Nekombinuj! #bugischka  #handmade  #bio  #bylinda  #bratislava  #citrus  #slovakia  #rucnapraca  #homemade  #withlove  #naturally  #bioprodukty  #forfood  #prestige  #vyrobenesrdcom  #prirodneprodukty  #rucnevyrobene  #vyrobenenaslovensku  #bioproducts  #biokozmetika  #deodorant  #biodeodorant  #handmadedeodorant 
Change to paper straw. Where to buy? Call us .... 012 9740787 #paperstraw #bioproducts #mutiaraatiqah
Earth Day

Passend zum Tag der Erde starte ich heute meine Insta Seite. Über den Link oben kommt ihr zum online shop, wo ihr Bioprodukte wie Tee und Gewürze erhaltet. 
Über den Link gibt es 25% Rabatt

photographer @vereviajm

#helmsgard #biotee #biogewürze #biotea #mecklenburgvorpommern #products #bioproducts #greenenergie #appletea #bbq #lifegood #feelgood #protectnatur #photooftoday
#Frederic M #BioProducts #natural #fromFrance
Healthy drink
Daily use
Rs 1295
i can do a discount Rs 1200 only
For ur order watsapp or call on 5 7845492
Earth Day 
https://www.helmsgard.de/?partnerid=tp144
22. April 2018 
#helmsgard #bio #bioproducts #nature #biotea #biogewürze #gras #flowers #greenenergie #appletea #presents #lifegood #feelgood #sun #protecnature #earthday
Wyzwanie trwa ↪️↪️↪️ ostatnio mnie nie było, bo mnóstwo rzeczy musiałam podopinać ✔️✔️✔️ musiałam też porobić różne badania... Wyniki po prostu części mam dobre, kilka kwestii do poprawy 🔜🔜🔜 a wiek metaboliczny to 18 😍😍😍 choć na liczniku więcej ↗️↗️↗️ Challenge in progress ↪️↪️↪️ I haven't posted lately because I had many deals to finish ✔️✔️✔️ I also had to do some examinations... The results are partly good, on some I have to work 🔜🔜🔜 and my metabolic age is 18 😍😍😍 but in reality much more ↗️↗️↗️ #healthyfood #healthymeal #healthy #fit #keepfit #eatfit #organic #organicfood #organicproduct #organicproducts #eatclean #eathealthy #bio #biofood #bioproduct #bioproducts #healthylife #healthylifestyle #foodporn #tasty #yummy #delicious #fitfood #fitfoodie #zmieniamysienazawsze #wyzwanie90dni #chodakowskaewa #chodagang
Wyzwanie trwa ↪️↪️↪️ ostatnio mnie nie było, bo mnóstwo rzeczy musiałam podopinać ✔️✔️✔️ musiałam też porobić różne badania... Wyniki po prostu części mam dobre, kilka kwestii do poprawy 🔜🔜🔜 a wiek metaboliczny to 18 😍😍😍 choć na liczniku więcej ↗️↗️↗️ Challenge in progress ↪️↪️↪️ I haven't posted lately because I had many deals to finish ✔️✔️✔️ I also had to do some examinations... The results are partly good, on some I have to work 🔜🔜🔜 and my metabolic age is 18 😍😍😍 but in reality much more ↗️↗️↗️ #healthyfood  #healthymeal  #healthy  #fit  #keepfit  #eatfit  #organic  #organicfood  #organicproduct  #organicproducts  #eatclean  #eathealthy  #bio  #biofood  #bioproduct  #bioproducts  #healthylife  #healthylifestyle  #foodporn  #tasty  #yummy  #delicious  #fitfood  #fitfoodie  #zmieniamysienazawsze  #wyzwanie90dni  #chodakowskaewa  #chodagang 
Oggi la buona domenica la voglio augurare con un'ospite d'eccezione: Elena di @vanityspaceblog. Non è solo La beauty guru per eccellenza della cosmesi naturale,ma è soprattutto colei che pazientemente ha risposto a 400.000 mie domande su macchie e acne. L'avevo lì in carne ed ossa e non dovevo approfittarne???😁
Esperienza bellissima insieme alla mia compagna di "avventure-disavventure" la C. @nancycapacchi1 e alla nostra farmacista di fiducia @flora_messinese presso il bio beauty shop @puregreenlifestyle34 😘.
Amiche di Andria e dintorni approfittate di questa chicca😍.
#vanityspace #vanityspaceblog #puregreenlifestyle #naturalbeauty #naturalmakeup #naturalcosmetics #naturalproducts #naturalingredients #bioblogger #bioproducts #bioskincare #biocosmetics #biocosmesi #naturalskincare #naturalbodycare #ecocosmetics
Oggi la buona domenica la voglio augurare con un'ospite d'eccezione: Elena di @vanityspaceblog. Non è solo La beauty guru per eccellenza della cosmesi naturale,ma è soprattutto colei che pazientemente ha risposto a 400.000 mie domande su macchie e acne. L'avevo lì in carne ed ossa e non dovevo approfittarne???😁 Esperienza bellissima insieme alla mia compagna di "avventure-disavventure" la C. @nancycapacchi1 e alla nostra farmacista di fiducia @flora_messinese presso il bio beauty shop @puregreenlifestyle34 😘. Amiche di Andria e dintorni approfittate di questa chicca😍. #vanityspace  #vanityspaceblog  #puregreenlifestyle  #naturalbeauty  #naturalmakeup  #naturalcosmetics  #naturalproducts  #naturalingredients  #bioblogger  #bioproducts  #bioskincare  #biocosmetics  #biocosmesi  #naturalskincare  #naturalbodycare  #ecocosmetics 
Mon masque préférée, des la première application on voit la différence! L'argile jaune qui revitalise la peau, le rend plus lumineux c'est juste une tuerie 😍😍😍 pour ma one T j'utilise l'argile verte de chez @cattierparisfr également 😉😉
Mon masque préférée, des la première application on voit la différence! L'argile jaune qui revitalise la peau, le rend plus lumineux c'est juste une tuerie 😍😍😍 pour ma one T j'utilise l'argile verte de chez @cattierparisfr également 😉😉
RESTOREX speed & strong Shampoo
Veçanërisht per zonja të cilat dëshirojne flokët LITAR !

Për rritje 2 herë më të shpejtë të flokut! 💥
Best Price💥

Kujdes i shëndritshëm për flokë normale!
Formula organike IVY EXTRAC&PHYTOSTEROL siguron shëndetin e flokëve , stimulon zgjatjen e shpejtë të tyre si dhe skalbin e kokës e bën më të shëndetshëm. 
Vitaminat bimore dhe mineralet në formulën e sajë, duke forcuar dhe ushqyer rrënjët e flokëve i sigurojnë flokut rritje të shpejtë dhe të shëndetshme .

Përdorimi: Aplikoje shapon në flokët e lagura, masazhoje skalpin me anë të gishtave dhe shpërlaje mirë. 
Rekomandohet të përdoret çdo ditë rregullisht.

DOES NOT CONTAIN PARABEN!
600 ml
MANUFACTURED : B'IOTA TURKEY
RESPONS : B'IOTA DUSSELDORF ,GERMANY

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
..........................................................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
RESTOREX speed & strong Shampoo Veçanërisht per zonja të cilat dëshirojne flokët LITAR ! Për rritje 2 herë më të shpejtë të flokut! 💥 Best Price💥 Kujdes i shëndritshëm për flokë normale! Formula organike IVY EXTRAC&PHYTOSTEROL siguron shëndetin e flokëve , stimulon zgjatjen e shpejtë të tyre si dhe skalbin e kokës e bën më të shëndetshëm. Vitaminat bimore dhe mineralet në formulën e sajë, duke forcuar dhe ushqyer rrënjët e flokëve i sigurojnë flokut rritje të shpejtë dhe të shëndetshme . Përdorimi: Aplikoje shapon në flokët e lagura, masazhoje skalpin me anë të gishtave dhe shpërlaje mirë. Rekomandohet të përdoret çdo ditë rregullisht. DOES NOT CONTAIN PARABEN! 600 ml MANUFACTURED : B'IOTA TURKEY RESPONS : B'IOTA DUSSELDORF ,GERMANY POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE .......................................................................................... "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
Pse sapuni i zi Dudu Osun është produkti më i njohur? 
Sepse është një nga sapunet më të shëndetshëm që mund të gjeni. 
I punuar në mënyrë organike në Nigeri, ka përberje 100% natyrale, mjaltë, gjalpë Shea, Osun, lëeng limoni, aloe vera dhe vajra esenciale për aromë. 
Benefitet qe merren nga ky sapun:
🌸Bën pastrim të thellë të lëkurës
🌸Ndikon në pothuajse të gjithe llojet e lekurave, duke përfshirë lëkurën e ashpër, te thatë ose të ndjeshme.
🌸Heq njollat në lëkurë nëse përdoret cdo ditë, (quka në fytyrë njollave të zeza)
🌸Përdoret për akne, lëkure të yndyrshme, ekzemë apo probleme të tjera të lëkurës. 🌸Ky sapun është gjithashtu perfekt per të hequr make up-in. 🌸Vepron kundra shfaqjes se parakohshme se rrudhave apo vijave te fytyrës. 🌸Sapuni i zi mund te perdoret gjithashtu si shampo mjaft efektive.

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
.................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. 
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359

#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
Pse sapuni i zi Dudu Osun është produkti më i njohur? Sepse është një nga sapunet më të shëndetshëm që mund të gjeni. I punuar në mënyrë organike në Nigeri, ka përberje 100% natyrale, mjaltë, gjalpë Shea, Osun, lëeng limoni, aloe vera dhe vajra esenciale për aromë. Benefitet qe merren nga ky sapun: 🌸Bën pastrim të thellë të lëkurës 🌸Ndikon në pothuajse të gjithe llojet e lekurave, duke përfshirë lëkurën e ashpër, te thatë ose të ndjeshme. 🌸Heq njollat në lëkurë nëse përdoret cdo ditë, (quka në fytyrë njollave të zeza) 🌸Përdoret për akne, lëkure të yndyrshme, ekzemë apo probleme të tjera të lëkurës. 🌸Ky sapun është gjithashtu perfekt per të hequr make up-in. 🌸Vepron kundra shfaqjes se parakohshme se rrudhave apo vijave te fytyrës. 🌸Sapuni i zi mund te perdoret gjithashtu si shampo mjaft efektive. POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE ................................................. "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
🌸Për një lëkurë të butë e të pastër si të një fëmije, për prekje mbresëlënëse dhe të paharrueshme ju prezantojmë me Scrub Aloe & Vitamine E & Vitamine B5

Scrubi eliminon toksinat nga lëkura, qelizat e vdekura dhe papastertitë e sipërfaqshme, të cilat e bëjnë lëkurën të duket pa jetë, e vrazhdë dhe e plakur. 
Pra është një hap i domosdoshëm. 🌸Ekstrakti i Aloes ofron mbrojtje UV (kundër rrezeve të diellit), si dhe hidratuese shumë e mirë e lëkurës 🌸Vitamina E ndihmon për të luftuar shenjat e plakjes dhe në hidratimin e lëkurës së thatë 🌸Vitamina B5 Stimulon zhvillimin dhe riparimin e indeve të lëkurës

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
.................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
🌸Për një lëkurë të butë e të pastër si të një fëmije, për prekje mbresëlënëse dhe të paharrueshme ju prezantojmë me Scrub Aloe & Vitamine E & Vitamine B5 Scrubi eliminon toksinat nga lëkura, qelizat e vdekura dhe papastertitë e sipërfaqshme, të cilat e bëjnë lëkurën të duket pa jetë, e vrazhdë dhe e plakur. Pra është një hap i domosdoshëm. 🌸Ekstrakti i Aloes ofron mbrojtje UV (kundër rrezeve të diellit), si dhe hidratuese shumë e mirë e lëkurës 🌸Vitamina E ndihmon për të luftuar shenjat e plakjes dhe në hidratimin e lëkurës së thatë 🌸Vitamina B5 Stimulon zhvillimin dhe riparimin e indeve të lëkurës POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE ................................................. "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
Della serie “questa non è una collaborazione, ma vorrei tanto che lo fosse”🌸☀️ questa domenica mi sento davvero di consigliarvi un prodotto 🔝 per i vostri capelli 💁🏻‍♀️: le maschere #intra della @phytorelax. Comprata per caso quella al cocco 🥥 all’interno di un @ovspeople, sono tornata a prendere anche quella al melograno e bacche di goji 💕 ragazze sono fenomenali. I capelli dopo il trattamento hanno il tipico “effetto parrucchiere 💇‍♀️”. Io le amo alla follia 🍃, e non ingrassano per niente il capello. Fatemi sapere se le proverete! BUONA DOMENICA ✨🍩✨
•
•
 #instagood #instalike #bath #hairstyle #igersitalia #hairmask #eyebags #igersroma #bblogger #photooftheday #beauty #beautycare #beautytrends #beautyaddict #beautytreatment #cosmetica #cosmeticabio #cosmeticaddict #biologico #biocosmesi #bionatural #bioproducts #organic #organico #organiconly #facebook #cosmesi
Della serie “questa non è una collaborazione, ma vorrei tanto che lo fosse”🌸☀️ questa domenica mi sento davvero di consigliarvi un prodotto 🔝 per i vostri capelli 💁🏻‍♀️: le maschere #intra  della @phytorelax. Comprata per caso quella al cocco 🥥 all’interno di un @ovspeople, sono tornata a prendere anche quella al melograno e bacche di goji 💕 ragazze sono fenomenali. I capelli dopo il trattamento hanno il tipico “effetto parrucchiere 💇‍♀️”. Io le amo alla follia 🍃, e non ingrassano per niente il capello. Fatemi sapere se le proverete! BUONA DOMENICA ✨🍩✨ • • #instagood  #instalike  #bath  #hairstyle  #igersitalia  #hairmask  #eyebags  #igersroma  #bblogger  #photooftheday  #beauty  #beautycare  #beautytrends  #beautyaddict  #beautytreatment  #cosmetica  #cosmeticabio  #cosmeticaddict  #biologico  #biocosmesi  #bionatural  #bioproducts  #organic  #organico  #organiconly  #facebook  #cosmesi 
Parfum solid Pacifica😍 Miroase extraordinar de placut👍 Este perfect de purtat in geanta👍 Nu uita si ca azi ai #transportgratuit plus un CADOU din partea @rangali_bioshop #orderonline #ingredientsforlife #greenliving #pacificaperfume #perfume #produsebio #bioshop #onlineshop #bioproducts #naturalproducts
Feuilletés saucisse végétarienne &sesamenoir#weekend#aperotime🍸 #easytodo#bioproducts #dipbarbecuesauce#enjoycooking #enjoylife
KREM ZBARDHUES ASTA BERRY INDI 
Formule unike me ekstrakt Manash 🌸Zbardhon dhe shkelqen fytyren
🌸Permiresues i perhershem i tonit dhe ngjyres se lekures. 🌸Gjithashtu mbron nga rrezet e diellit.

Ekstrakt Rrushi i eger (Arctostaphylos uva-ursi)
Antioksidant. Shkelqen pigmentimin dhe lufton rrenjet e keqija

Vitamina E
Agjent antioksidant.Mbron epidermen.

Perdorimi:
 Aplikohet ne fytyre dhe trup te lare, duke masazhuar ne forme rrethore butesisht deri ne absorbim. Mengjes dhe Mbremje.

#ASTABERRY është një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të kozmetikës bimore dhe zgjidhjeve të kujdesit të trupit ne INDI
Astaberry shiten në të gjithë Indinë dhe ndërkombëtarisht ne më shumë se 10 vende në mbarë botën. Ata janë eksportuar rregullisht në Emiratet e Bashkuara Arabe, Malajzi, Srilanka, SHBA, Itali, Australi, Jordani etj për disa vite. .......................................................................................... WhatsApp: +355696687257
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #body #fytyre #trup #cream #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts
KREM ZBARDHUES ASTA BERRY INDI Formule unike me ekstrakt Manash 🌸Zbardhon dhe shkelqen fytyren 🌸Permiresues i perhershem i tonit dhe ngjyres se lekures. 🌸Gjithashtu mbron nga rrezet e diellit. Ekstrakt Rrushi i eger (Arctostaphylos uva-ursi) Antioksidant. Shkelqen pigmentimin dhe lufton rrenjet e keqija Vitamina E Agjent antioksidant.Mbron epidermen. Perdorimi: Aplikohet ne fytyre dhe trup te lare, duke masazhuar ne forme rrethore butesisht deri ne absorbim. Mengjes dhe Mbremje. #ASTABERRY  është një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të kozmetikës bimore dhe zgjidhjeve të kujdesit të trupit ne INDI Astaberry shiten në të gjithë Indinë dhe ndërkombëtarisht ne më shumë se 10 vende në mbarë botën. Ata janë eksportuar rregullisht në Emiratet e Bashkuara Arabe, Malajzi, Srilanka, SHBA, Itali, Australi, Jordani etj për disa vite. .......................................................................................... WhatsApp: +355696687257 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #body  #fytyre  #trup  #cream  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts 
100% белок 🐌, много витаминов! Это специальный сорт улиток...их выращивают в экологически чистом месте под Харьковом для экспорта в Европу...сорт Aspersa Muller. Очень вкусно и полезно🍷#улитки #food #foodporn #foodie #kitchen #omg #cool #wow #tasty #tastyfood #kharkov #ukraine #product #bioproducts #chef #vitamin
@terroirist_bxl lovely Saturday morning discovering the amazing bio products of terroirist on a road trip around Brussels! Thanks Thibaut for the interesting stories.
.
.
.
.
.
.
#terroirist #sdg #brussels #sustainableagriculture #bioproducts #documentaryphotography #canonphotography
SUPREM STERILOSTOP HONEY (DESHMUAR PER SUKSES) 
MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TEK TË DY GJINITË

100% Bio Organike! 🌿 Përmirëson cilësinë qelizës vezë tek femrat.
🌿 Shumë efektiv në rritjen e numrit të spermatozoidëve.
🌿 Shumë efektiv në forcimin e qelizës vezë tek femrat
🌿 Rregullon formimin dhe sekretimin e sasis së duhur të testosteronit tek meshkujt.
🌿 Afrodiziak I shkëlqyer natyrorë
🌿 Ofron fuqin seksuale më shumë se çdo produkt tjetër. 🌿 Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore.
🌿 Rregullon kapsllëkun.
🌿 Rregullon problemet me Anemi.
🌿 Ndihmon në përmirësimn e shikimit.
🌿 Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve.
🌿 Ndihmon në rregullimin e sekrecioneve të bardha tek femrat.
🌿 Thjesht natyrale, bio dhe e rëndësishmja efikase.
🌿 Mjalta jonë STERILO STOP është dëshmuar tanimë në disa raste.

Përmbajtja:
🌿 Mjaltë nga lulet e Sidrit (lotosi)
🌿 Mjaltë organike
🌿 Xhensen
🌿 Qumësht blete (Royal Jelly)
🌿 Polen blete
🌿 Fara Makthi
🌿 Fara Liri
🌿 Farë të Zezë
🌿 Rrush të thatë
🌿 Arra
🌿 Vaj ulliri
🌿 Shafran (Curcum)
🌿 Omega 3
🌿 E pasur me vitaminat: B,C,D

Mënyra e përdorimit:

Tek meshkujt që vuajn nga numri I vogël I spermatozoidëve apo femrat që vuajn nga dobësia e qelizës vezë, të hahet një lugë kafeje me mjalt nga secila vazo nga të dy (burri dhe gruaja) 1 orë para ushqimit, përdorimi të vazhdoj për tre muaj rresht.

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
.................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
SUPREM STERILOSTOP HONEY (DESHMUAR PER SUKSES) MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TEK TË DY GJINITË 100% Bio Organike! 🌿 Përmirëson cilësinë qelizës vezë tek femrat. 🌿 Shumë efektiv në rritjen e numrit të spermatozoidëve. 🌿 Shumë efektiv në forcimin e qelizës vezë tek femrat 🌿 Rregullon formimin dhe sekretimin e sasis së duhur të testosteronit tek meshkujt. 🌿 Afrodiziak I shkëlqyer natyrorë 🌿 Ofron fuqin seksuale më shumë se çdo produkt tjetër. 🌿 Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore. 🌿 Rregullon kapsllëkun. 🌿 Rregullon problemet me Anemi. 🌿 Ndihmon në përmirësimn e shikimit. 🌿 Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve. 🌿 Ndihmon në rregullimin e sekrecioneve të bardha tek femrat. 🌿 Thjesht natyrale, bio dhe e rëndësishmja efikase. 🌿 Mjalta jonë STERILO STOP është dëshmuar tanimë në disa raste. Përmbajtja: 🌿 Mjaltë nga lulet e Sidrit (lotosi) 🌿 Mjaltë organike 🌿 Xhensen 🌿 Qumësht blete (Royal Jelly) 🌿 Polen blete 🌿 Fara Makthi 🌿 Fara Liri 🌿 Farë të Zezë 🌿 Rrush të thatë 🌿 Arra 🌿 Vaj ulliri 🌿 Shafran (Curcum) 🌿 Omega 3 🌿 E pasur me vitaminat: B,C,D Mënyra e përdorimit: Tek meshkujt që vuajn nga numri I vogël I spermatozoidëve apo femrat që vuajn nga dobësia e qelizës vezë, të hahet një lugë kafeje me mjalt nga secila vazo nga të dy (burri dhe gruaja) 1 orë para ushqimit, përdorimi të vazhdoj për tre muaj rresht. POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE ................................................. "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
🥥VAJ KOKOSI BIO ASIA🥥
🥥EKSTRA I VIRGJER🥥
🥥PRESIM TE FTOHTE🥥
🥥BIO CERTIFIED🥥

Shumë njerëz që kanë eksperimentuar me vajin e kokosit, kanë parë efekte të jashtëzakonshme të tij në lëkurë. Përdorimi i vajit të kokosit është një mënyrë e mrekullueshme natyrore që e bën lëkurën të butë, e mban të hidratuar, të shëndetshme dhe rrezatuese. Vaji i kokosit nuk përmban asnjë kimikat të dëmshëm

Vaji i arrës së kokosit është një antioksidant i fuqishëm, duke mbrojtur organizmin nga radikalet e lira, të cilat shkaktojnë plakje dhe degradim të organizmit në përgjithësi.
Disa prej përdorimeve dhe vlerave të tij ceken më poshtë

1. Rigjeneron lëkurën, duke mbështetur balancën kimike natyrale të saj.

2. Vepron si nje hidratant efektiv për të gjitha llojet e lëkurës.

3. Vret kërpudhat që shkaktojnë probleme në lëkurë, alopecian (rënien e flokëve), psoriazën, ekzemat, dermatitet dhe infeksione të tjera.

4. Zbut lëkurën dhe ndihmon të qetësohen lëkurat e thata e delikate.

5. Parandalon rrudhat dhe probleme të tjera të moshës.

6. Siguron mbrojtje për lëkuren nga rrezet e dëmshme UV.

7. Ndihmon në rastet e skalpit të thatë.

8. Kuron djegiet dhe çarjet e lëkurës.

9. Kuron infeksionet gjenitale.

10. Kuron alergjitë.

Teknologjia e prodhimit është presimi në të ftohtë. Sipas kësaj teknologjie, produkti i përfituar ruan plotësisht vlerat shëndetësore dhe përbërësit ushqimorë, për shkak se përpunimi nuk i nënshtrohet temperaturave të larta, të cilat i asgjësojnë një pjesë të komponentëve.
Produkti është 100% natyral, nuk përmban asnjë aplikim kimikatesh, nuk ka aditivë, konservantë, është i pa rafinuar dhe pa aromatizues.

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
.................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
🥥VAJ KOKOSI BIO ASIA🥥 🥥EKSTRA I VIRGJER🥥 🥥PRESIM TE FTOHTE🥥 🥥BIO CERTIFIED🥥 Shumë njerëz që kanë eksperimentuar me vajin e kokosit, kanë parë efekte të jashtëzakonshme të tij në lëkurë. Përdorimi i vajit të kokosit është një mënyrë e mrekullueshme natyrore që e bën lëkurën të butë, e mban të hidratuar, të shëndetshme dhe rrezatuese. Vaji i kokosit nuk përmban asnjë kimikat të dëmshëm Vaji i arrës së kokosit është një antioksidant i fuqishëm, duke mbrojtur organizmin nga radikalet e lira, të cilat shkaktojnë plakje dhe degradim të organizmit në përgjithësi. Disa prej përdorimeve dhe vlerave të tij ceken më poshtë 1. Rigjeneron lëkurën, duke mbështetur balancën kimike natyrale të saj. 2. Vepron si nje hidratant efektiv për të gjitha llojet e lëkurës. 3. Vret kërpudhat që shkaktojnë probleme në lëkurë, alopecian (rënien e flokëve), psoriazën, ekzemat, dermatitet dhe infeksione të tjera. 4. Zbut lëkurën dhe ndihmon të qetësohen lëkurat e thata e delikate. 5. Parandalon rrudhat dhe probleme të tjera të moshës. 6. Siguron mbrojtje për lëkuren nga rrezet e dëmshme UV. 7. Ndihmon në rastet e skalpit të thatë. 8. Kuron djegiet dhe çarjet e lëkurës. 9. Kuron infeksionet gjenitale. 10. Kuron alergjitë. Teknologjia e prodhimit është presimi në të ftohtë. Sipas kësaj teknologjie, produkti i përfituar ruan plotësisht vlerat shëndetësore dhe përbërësit ushqimorë, për shkak se përpunimi nuk i nënshtrohet temperaturave të larta, të cilat i asgjësojnë një pjesë të komponentëve. Produkti është 100% natyral, nuk përmban asnjë aplikim kimikatesh, nuk ka aditivë, konservantë, është i pa rafinuar dhe pa aromatizues. POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE ................................................. "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
I love #bioproducts 🍃 ....it makes me feel more secure and fresh and just....more responsible of the world i live in🌳! I always was very interested in #sustainability and transparency and understanding what I’m putting on my face and on my body.

The "Noix de Coco" Lips Balm from #yvesrocher is Amazing!! 🌹💋 @yvesrocherfr
I love #bioproducts  🍃 ....it makes me feel more secure and fresh and just....more responsible of the world i live in🌳! I always was very interested in #sustainability  and transparency and understanding what I’m putting on my face and on my body. The "Noix de Coco" Lips Balm from #yvesrocher  is Amazing!! 🌹💋 @yvesrocherfr
@mrbiomsvegan ετοιμάζονται για το καλοκαίρι 💦🏄‍♂👙
Οι @onezipper πετσέτες θαλάσσης είναι εδώ ‼️
Σας περιμένουν να τις αποκτήσετε σε φανταστικά σχέδια ⭐👍 #towels #retro #design #summer # beach#eattolive #veganfood #bioproducts #nofooditem#
@mrbiomsvegan ετοιμάζονται για το καλοκαίρι 💦🏄‍♂👙 Οι @onezipper πετσέτες θαλάσσης είναι εδώ ‼️ Σας περιμένουν να τις αποκτήσετε σε φανταστικά σχέδια ⭐👍 #towels  #retro  #design  #summer  # beach#eattolive  #veganfood  #bioproducts  #nofooditem #
Tutto il potere della #vitaminaC e dell’ #acidoialuronico in un solo flacone 🍊❤️!! #distendi #illumina #rimpolpa la tua #pelle con #new Powerful Strengh Line Reducing Concentrate 🧖‍♀️ @kiehlsitaly #kiehlsitaly #kiehlsbufalotta #skincare #skincareroutine #biocosmesi #bioprofumeria #bioproducts #newproducts #feelthepower #powerfulstrengthlinereducingconcentrate @galleriaportadiroma #centrocommerciale #galleriaportadiroma
La cura del corpo e dei capelli è importante per il benessere di ognuno di noi. Per questo bisogna stare attenti ad acquistare prodotti naturali e privi di sostanze che possono a lungo andare nuocerci. Grazie a #labiotecaitaliana e ad @equilibra_ita che ci propongono sempre prodotti che valgono la pena a prezzi accessibili per tutti. Vi farò sapere come mi trovo ♥️ ma non ho dubbi sull’efficacia! Ovviamente ci sono diverse alternative: per shampoo e balsamo per esempio trovate quelli al estratto d’olivo, melagrana, Argan. Per il deodorante c’è la versione the verde ad esempio. Per l’acqua miscelare c’è all’aloevera. Andate ad informarvi e cercate quella più adatta a voi! #benessere #curadellapelle #equilibra #bioproducts #allbio #lovebio #bellezza #salute #like4like #collaboration #haircare #skincare #beauty #love #instagood
La cura del corpo e dei capelli è importante per il benessere di ognuno di noi. Per questo bisogna stare attenti ad acquistare prodotti naturali e privi di sostanze che possono a lungo andare nuocerci. Grazie a #labiotecaitaliana  e ad @equilibra_ita che ci propongono sempre prodotti che valgono la pena a prezzi accessibili per tutti. Vi farò sapere come mi trovo ♥️ ma non ho dubbi sull’efficacia! Ovviamente ci sono diverse alternative: per shampoo e balsamo per esempio trovate quelli al estratto d’olivo, melagrana, Argan. Per il deodorante c’è la versione the verde ad esempio. Per l’acqua miscelare c’è all’aloevera. Andate ad informarvi e cercate quella più adatta a voi! #benessere  #curadellapelle  #equilibra  #bioproducts  #allbio  #lovebio  #bellezza  #salute  #like4like  #collaboration  #haircare  #skincare  #beauty  #love  #instagood 
wide variety of local producs from Brunei Darussalam available @serinovafood_brunei
wide variety of local producs from Brunei Darussalam available @serinovafood_brunei
NEW PRODUCTS .. our extra virgin olive oil is now available in our website @freehandel.de 🛒 try it now . BIO #bioproducts #shoppingonline #öl #olivenöl #follow4follow #extravirginoliveoil #healthyfood #foodblogger #foodphotography #onlineshoppingDEutschland #bestprice #qualitytime #greekoliveoil #bio #bioöl #bioolivenöl #onlineshopping #followformore
Love my repeat clients. Doing an affidavit signing for #Gemini #Bioproducts in West Sacramento today
#geminibioproducts
🎊SUPER OFERTE FUNDJAVE🎊

MISWAK CARBON 1200 LEKË 
TOOTHPASTE FENOMENAL (FALAS) 💋❤️MISWAK AL JUZOOR (PER TY DHE TE DASHURIT TUAJ)❤️💋 Pluhuri CARBON MISWAK I përbërë nga : Carbon i aktivizuar i rrënjës shumë e njohur dhe kërkuar Miswak, kanellë e bluar, karajfil I bluar.

Përbërës tërësisht bimorë dhe natyral, pa frikë se do të dëmtohet zmalti I dhëmbëve.

Përdore kur te deshironi , sa herë të dëshironi pa frikë dhe brengë ✔️ Zbardhon dhëmbët 👌
✔️Parandalon rritjen e baktereve të dëmshme.
✔️I largon plaget nga goja, ✔️Largon gurt, 👌
✔️E largon erën e keqe. 🍒 💋💋TOOTHPASTE (ORGANIC ATIVATED CHARCOAL) ... Ajo i zbardhë dhëmbët, i shkëlqen dhëmbët, i forcon dhe ështe detoksifikues për gojën tuaj. 
Produkti nuk përmban asnjë kimikat.

Çfarë përfitimesh ka produkti karbon ?
✅Zbardhon dhëmbët 100% ,
✅Parandalon rritjen e baktereve të dëmshme,
✅Largon plaget nga goja,
✅Largon gurtët,
✅Largon erën e keqe.

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
.................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania
🎊SUPER OFERTE FUNDJAVE🎊 MISWAK CARBON 1200 LEKË TOOTHPASTE FENOMENAL (FALAS) 💋❤️MISWAK AL JUZOOR (PER TY DHE TE DASHURIT TUAJ)❤️💋 Pluhuri CARBON MISWAK I përbërë nga : Carbon i aktivizuar i rrënjës shumë e njohur dhe kërkuar Miswak, kanellë e bluar, karajfil I bluar. Përbërës tërësisht bimorë dhe natyral, pa frikë se do të dëmtohet zmalti I dhëmbëve. Përdore kur te deshironi , sa herë të dëshironi pa frikë dhe brengë ✔️ Zbardhon dhëmbët 👌 ✔️Parandalon rritjen e baktereve të dëmshme. ✔️I largon plaget nga goja, ✔️Largon gurt, 👌 ✔️E largon erën e keqe. 🍒 💋💋TOOTHPASTE (ORGANIC ATIVATED CHARCOAL) ... Ajo i zbardhë dhëmbët, i shkëlqen dhëmbët, i forcon dhe ështe detoksifikues për gojën tuaj. Produkti nuk përmban asnjë kimikat. Çfarë përfitimesh ka produkti karbon ? ✅Zbardhon dhëmbët 100% , ✅Parandalon rritjen e baktereve të dëmshme, ✅Largon plaget nga goja, ✅Largon gurtët, ✅Largon erën e keqe. POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE ................................................. "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #face  #body  #fytyre  #trup  #cream  #clay  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts  #certified  #bioherbalalbania 
KOSMETIK AUS DER PROVENCE - ALTEARAH BIO

Das ist anwendungsfreundliche Wellness- und Aromakosmetik für Dich Zuhause
Schon seit langem ist die Wirkung ätherischer Öle aus der Aromatherapie auf Körper und Seele bekannt. Altearah entwickelte ein revolutionär neues Farbkonzept, das ausgeklügelte und ausbalancierte Duftmischungen mit Farben verbindet. Vierzehn Farben korrespondieren mit den Wirkungen der Duftkomponenten und ermöglichen , mit den symbolischen Farben schnell den passenden Duft herauszufinden. Einfach und unkompliziert wenden Sie mit vierzehn anwendungsfertigen Kompositionen ätherischer Öle zuhause das einleuchtende Konzept der Altearah-Aromatherapie an. Die verwendeten Düfte harmonisieren Stimmungen, aktivieren Chakren und schenken Wohlbefinden auf einfache und spielerische Art. „Altearah Bio“ verwendet in der biologischen Kosmetikserie 100% natürliche ätherische Öle biologischer Herkunft. Die Produkte sind frei von Farbstoffen. Direkt am Herstellungsort wird das Salz, die ätherischen Öle und Pflanzenöle nach dem Fair-Trade-Prinzip gekauft. Altearah verzichtet zu 100% auf Tierversuche und verwendet keine Rohstoffe tierischen Ursprungs und wurde mit dem Label „One Voice“ zertifiziert.

https://www.provence-onlineshop.com/Altearah-Bio:::66.html

#Naturkosmetik #Beauty #bioproducts
 #bio #kosmetikfrankreich #onlineshop #vegan
 #Aromatherapie #Bioparfüm #Naturparfüm #Peeling #Scrub #Badesalz #Spa #Wellness
KOSMETIK AUS DER PROVENCE - ALTEARAH BIO Das ist anwendungsfreundliche Wellness- und Aromakosmetik für Dich Zuhause Schon seit langem ist die Wirkung ätherischer Öle aus der Aromatherapie auf Körper und Seele bekannt. Altearah entwickelte ein revolutionär neues Farbkonzept, das ausgeklügelte und ausbalancierte Duftmischungen mit Farben verbindet. Vierzehn Farben korrespondieren mit den Wirkungen der Duftkomponenten und ermöglichen , mit den symbolischen Farben schnell den passenden Duft herauszufinden. Einfach und unkompliziert wenden Sie mit vierzehn anwendungsfertigen Kompositionen ätherischer Öle zuhause das einleuchtende Konzept der Altearah-Aromatherapie an. Die verwendeten Düfte harmonisieren Stimmungen, aktivieren Chakren und schenken Wohlbefinden auf einfache und spielerische Art. „Altearah Bio“ verwendet in der biologischen Kosmetikserie 100% natürliche ätherische Öle biologischer Herkunft. Die Produkte sind frei von Farbstoffen. Direkt am Herstellungsort wird das Salz, die ätherischen Öle und Pflanzenöle nach dem Fair-Trade-Prinzip gekauft. Altearah verzichtet zu 100% auf Tierversuche und verwendet keine Rohstoffe tierischen Ursprungs und wurde mit dem Label „One Voice“ zertifiziert. https://www.provence-onlineshop.com/Altearah-Bio:::66.html #Naturkosmetik  #Beauty  #bioproducts  #bio  #kosmetikfrankreich  #onlineshop  #vegan   #Aromatherapie  #Bioparfüm  #Naturparfüm  #Peeling  #Scrub  #Badesalz  #Spa  #Wellness 
Wir haben etwas Neues für euch 😉: Unsere Bio Bergbauern Heumilch gibt's ab nächster Woche auch in der leichten Variante mit 1,8% ☺️ So kann der Sommer kommen ☀️😍☀️😍☀️😍 #heumilch #Kühe #Bio #biomilch #biofood #allgäuerhofmilch #neu #bioproducts #ichliebekühe #draußen #weide #glücklichekühe #bergbauern #allgäu #allgäuermilch #schlankelinie #wenigeristmehr #pink #pinkekuh #ökologisch #kuh
KREM ZBARDHUES ASTA BERRY INDI 
Formule unike me ekstrakt Manash 🌸Zbradhon dhe shkelqen fytyren,
🌸Permiresues i perhershem i tonit dhe ngjyres se lekures. 🌸Gjithashtu mbron nga rrezet e djellit.

Ekstrakt Rrushi i eger (Arctostaphylos uva-ursi)
Antioksidant. Shkelqen pigmentimin dhe lufton rrenjet e keqia.

Vitamina E
Agjent antioksidant. Permban antioksidant direkt, mbron epidermen.

Perdorimi Aplikohet ne fytyre dhe trup te lare, duke masazhuar ne forme rrethore butesisht deri ne absorbim. Mengjes dhe Mbremje.

#ASTABERRY është një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të kozmetikës bimore dhe zgjidhjeve të kujdesit të trupit ne INDI
Astaberry shiten në të gjithë Indinë dhe ndërkombëtarisht më shumë se 10 vende në mbarë botën. Ata janë eksportuar rregullisht në Emiratet e Bashkuara Arabe, Malajzi, Srilanka, SHBA, Itali, Australi, Jordani..etje për disa vite.

POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE
..........................................................................................
"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. 
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359
#naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #body #fytyre #trup #cream #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts
KREM ZBARDHUES ASTA BERRY INDI Formule unike me ekstrakt Manash 🌸Zbradhon dhe shkelqen fytyren, 🌸Permiresues i perhershem i tonit dhe ngjyres se lekures. 🌸Gjithashtu mbron nga rrezet e djellit. Ekstrakt Rrushi i eger (Arctostaphylos uva-ursi) Antioksidant. Shkelqen pigmentimin dhe lufton rrenjet e keqia. Vitamina E Agjent antioksidant. Permban antioksidant direkt, mbron epidermen. Perdorimi Aplikohet ne fytyre dhe trup te lare, duke masazhuar ne forme rrethore butesisht deri ne absorbim. Mengjes dhe Mbremje. #ASTABERRY  është një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të kozmetikës bimore dhe zgjidhjeve të kujdesit të trupit ne INDI Astaberry shiten në të gjithë Indinë dhe ndërkombëtarisht më shumë se 10 vende në mbarë botën. Ata janë eksportuar rregullisht në Emiratet e Bashkuara Arabe, Malajzi, Srilanka, SHBA, Itali, Australi, Jordani..etje për disa vite. POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE .......................................................................................... "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. Cel: +355682887359 Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359 #naturado  #naturadoenprovence  #cosmetic  #skin  #skincare  #lekure  #healthy  #beauty  #beautiful  #shampoo  #body  #fytyre  #trup  #cream  #woman  #man  #oils  #water  #bio  #organic  #bioproducts 
MYLIFESTYLEFOOD MIT SEIN JACK FRUCHT PRODUKTEN IST FÜR. VEGANER EIN MUSS BESUCHT UNS ERFAHRT MEHR ÜBER. DAS UNTERNEHMEN ODER BESTELLT IN UNSEREN SHOP #planetboxduentscheidestshop #duentscheidest #planetboxduentscheidest #jackfruit #jackfrucht #bioproducts #vegan #veganfood #mylifestylefood
WIE GEHT EIN JACKFRUCHT BURGER MEHR DARÜBER. FINDEST DU BEI UNS UNTER NEWS REZEPTE VON MYLIFESTYLEFOOD SEI EIN SUPERHELD. #planetboxduentscheidest #mylifestylefood #fruit #jackfruit #jackfrucht #bioproducts #bissfest #burger #bio #duentscheidest
PARTNER BEI UNS MY LIFESTYLE FOOD MIT IHREN PRODUKTE. JACK FRUIT UND TOLLEN REZEPTE BEI UNS UNTER NEWS #planetboxduentscheidest #duentscheidest #jackfruit #mylifestylefood #bioproducts #biofood #foodblogger #warp #warps #foodblog