an online Instagram web viewer
🌟Hayran kaldım👌🏼Şayet varsa elinizde mümkün olduğunca öne çekin yoksa da muhakkak okuma listenizde yer alsın! Felsefeye az çok ilgi duyuyor olsanız dahi bu ilginin daha yukarılara taşınmasını sağlayacak bir kitap şüphesiz!
•
🌟Ele alınan konular itibariyle başladığınız andan son sayfasına dek yaşamla bir bütün oluşturduğunu görünce hiç bitmesin isteyeceksiniz.
•
🌟Toplum tarafından kabul görmeme, yeterince paraya sahip olmama, düş kırıklığı yaşama, kendini yetersiz hissetme, kırık bir kalp ve başka yaşantılara özenip acı çekme... Sokratesle başlayıp her konuda farklı bir filozofla ilerleyen bu yolculuk Nietzscheyle son buluyor. Her ne kadar bölüm başlıkları karamsar bir havada olsa da anlatılanlarla öyle bir hal alıyor ki içine umudun, mutluluğun, sevginin girmediği bir bölümle karşılaşmıyorsunuz bile. Kesinlikle kendinize çok şey katacak ve yine kendinizden çok şey bulacağınız bir okuma olacak, eminim.
•
🌟Botton'a iyi ki bu kitapla rast gelmişim diyorum son olarak. Akıcılığı, keyifli anlatımı ve yer verilen konular itibariyle gönül rahatlığıyla, sevgiyle tavsiyem olsun.
•
🌟U/mutlu akşamlara!
•
.
.
.
#felsefenintesellisi #alaindebotton #selyayincilik
•
.
.
.
.
.

#kitap #kitapkurdu #kitapsevgisi #kitaptavsiye #kitapsever #book #bookstagram #bibliyofil #bookworm #booklover #books #instagood #instalike #instabook #vsco #vscobook #1kitap1fotograf #kitapyorumu #bookaddict #reading #bookphotography #bibliophile #igreads

🌟Hayran kaldım👌🏼Şayet varsa elinizde mümkün olduğunca öne çekin yoksa da muhakkak okuma listenizde yer alsın! Felsefeye az çok ilgi duyuyor olsanız dahi bu ilginin daha yukarılara taşınmasını sağlayacak bir kitap şüphesiz! • 🌟Ele alınan konular itibariyle başladığınız andan son sayfasına dek yaşamla bir bütün oluşturduğunu görünce hiç bitmesin isteyeceksiniz. • 🌟Toplum tarafından kabul görmeme, yeterince paraya sahip olmama, düş kırıklığı yaşama, kendini yetersiz hissetme, kırık bir kalp ve başka yaşantılara özenip acı çekme... Sokratesle başlayıp her konuda farklı bir filozofla ilerleyen bu yolculuk Nietzscheyle son buluyor. Her ne kadar bölüm başlıkları karamsar bir havada olsa da anlatılanlarla öyle bir hal alıyor ki içine umudun, mutluluğun, sevginin girmediği bir bölümle karşılaşmıyorsunuz bile. Kesinlikle kendinize çok şey katacak ve yine kendinizden çok şey bulacağınız bir okuma olacak, eminim. • 🌟Botton'a iyi ki bu kitapla rast gelmişim diyorum son olarak. Akıcılığı, keyifli anlatımı ve yer verilen konular itibariyle gönül rahatlığıyla, sevgiyle tavsiyem olsun. • 🌟U/mutlu akşamlara! • . . . #felsefenintesellisi  #alaindebotton  #selyayincilik  • . . . . . #kitap  #kitapkurdu  #kitapsevgisi  #kitaptavsiye  #kitapsever  #book  #bookstagram  #bibliyofil  #bookworm  #booklover  #books  #instagood  #instalike  #instabook  #vsco  #vscobook  #1kitap1fotograf  #kitapyorumu  #bookaddict  #reading  #bookphotography  #bibliophile  #igreads 

9 Comments:

 1. gldnece

  O zaman ekleyelim bu kitabı da 😊💕😘

 2. kitabihayal

  @gldnece Çok sevindim☺️🎈Keyif alacağına eminim 😘🤗💖

 3. filiz5268

  Statü Endişesi ve Mutluluğun Mimarisi kitaplarını da tavsiye ederim. Ama henüz Felsefenin Tesellisini okuyamadım.

 4. kitabihayal

  @filiz5268 Onun da zamanı vardır elbet👍🏼🌟Çok teşekkür ediyorum tavsiyeler için aklımda olsun🤗💖

 5. senayinkitaplari

  Keyifli okumalar dilerim 🙋🏻‍♀️📚

 6. kitabihayal

  @senayinkitaplari Çok teşekkürler😊🤗💖

 7. kiitap.arasi

  Kitaplarla ilgili paylaşımlar için takipte kalın :)

 8. kitabihayal

  @theloverofcoffeeandbook 🤗💖🎈

299 Likes (last 100 likes only):