an online Instagram web viewer
Sanat Öğrenimi Gören Sanatçıların katılmış olduğu "Kendi Portreni Yarat" yarışmasının kazananlarını Live Sanat olarak tebrik ederiz.

Türkiye etabında 1.lik kazanan Hüseyin Aksoy'u @hsyn.aksy tebrik eder,  2. etabı Londra'da yapılacak olan uluslararası yarışmada başarılar dileriz.

Yoğun ilgiyle yarışmaya katılan sanat eğitimi gören genç sanatçılara ve Jüri Üyelerimiz Tijen Şikar, Prof. Dr. Fevzi Karakoç ve Mayir Saranga'ya teşekkür ederiz.

#winsorandnewton #winsornewton #yarisma #yarışma #yarışmazamanı #yarışmasonuçları #kazananlar #resimyarışması #sanatyarismasi #sanatogrencisi #sanat #art #artstudent #öğrenci #artcompetition #instaartist #artoftheday #artnow #arttoday #kendiportreniyarat #livesanat #artoninstagram

Sanat Öğrenimi Gören Sanatçıların katılmış olduğu "Kendi Portreni Yarat" yarışmasının kazananlarını Live Sanat olarak tebrik ederiz. Türkiye etabında 1.lik kazanan Hüseyin Aksoy'u @hsyn.aksy tebrik eder,  2. etabı Londra'da yapılacak olan uluslararası yarışmada başarılar dileriz. Yoğun ilgiyle yarışmaya katılan sanat eğitimi gören genç sanatçılara ve Jüri Üyelerimiz Tijen Şikar, Prof. Dr. Fevzi Karakoç ve Mayir Saranga'ya teşekkür ederiz. #winsorandnewton  #winsornewton  #yarisma  #yarışma  #yarışmazamanı  #yarışmasonuçları  #kazananlar  #resimyarışması  #sanatyarismasi  #sanatogrencisi  #sanat  #art  #artstudent  #öğrenci  #artcompetition  #instaartist  #artoftheday  #artnow  #arttoday  #kendiportreniyarat  #livesanat  #artoninstagram 

1 Comments:

39 Likes: