an online Instagram web viewer
Çocuklarınız ve sizin için en sağlıklı kahvaltılık ve atıştırmalık:Ceviz ezmesi

Şekerden uzak durmak isteyenler veya azaltmak isteyenler için harika bir tariftir. 
Özellikle çikolata seven küçük çocukları hazır şekerli gıdalardan  uzak tutmak isteyenler için harika bir alternatiftir. Keçiboynuzlu fındık ezmesi için cevizler robottan çekilir. İçerisine 3-4 yemek kaşığı www.2n14.com da  bulunabilecek keçiboynuzu tozu eklenir ve tekrar robottan çekilir. Daha sonra 3-4 yemek kaşığı kadar 2n14.com süzme bal da eklenir. Bal yerine 2n14 soğuk sıkım keçiboynuzu pekmezi de eklenebilir. 
En son 1 .orba kaşığı kadar 2n14.com zeytinyağı yağ eklenir ve robottan çekme işlemine devam edilir. Çekme işlemi ne kadar uzun olursa oluşacak ezme o kadar kaygan ve pürüzsüz bir görünüme kavuşacaktır. Hazırlanan Ceviz ezmesi kavanoz içerisine alınır.

Not: Ceviz Ezmesi, kimyasal koruyucu içermediğinden buzdolabında ağzı kapalı bir şekilde saklanmalı ve su ile temas ettirilmemelidir. Raf ömrü hazır olanlara göre daha kısadır.

Sipariş ve detaylı bilgi için: www.2n14.com
“Sağlıklı bir yaşam için korunmuş lezzetler”
#2n14 #2n14genetiğikorunmuşlezzetler #2n14korunmuşlezzetler #2n14ilaçsıztarım #2n14yerlitohum
#temizgıda #sağlıklıbeslenme #katkısızgıda #kontrollügıda #güvenligıda #faydaları #ceviz #cevizezmesi #2n14tarifler

Çocuklarınız ve sizin için en sağlıklı kahvaltılık ve atıştırmalık:Ceviz ezmesi Şekerden uzak durmak isteyenler veya azaltmak isteyenler için harika bir tariftir. Özellikle çikolata seven küçük çocukları hazır şekerli gıdalardan uzak tutmak isteyenler için harika bir alternatiftir. Keçiboynuzlu fındık ezmesi için cevizler robottan çekilir. İçerisine 3-4 yemek kaşığı www.2n14.com da bulunabilecek keçiboynuzu tozu eklenir ve tekrar robottan çekilir. Daha sonra 3-4 yemek kaşığı kadar 2n14.com süzme bal da eklenir. Bal yerine 2n14 soğuk sıkım keçiboynuzu pekmezi de eklenebilir. En son 1 .orba kaşığı kadar 2n14.com zeytinyağı yağ eklenir ve robottan çekme işlemine devam edilir. Çekme işlemi ne kadar uzun olursa oluşacak ezme o kadar kaygan ve pürüzsüz bir görünüme kavuşacaktır. Hazırlanan Ceviz ezmesi kavanoz içerisine alınır. Not: Ceviz Ezmesi, kimyasal koruyucu içermediğinden buzdolabında ağzı kapalı bir şekilde saklanmalı ve su ile temas ettirilmemelidir. Raf ömrü hazır olanlara göre daha kısadır. Sipariş ve detaylı bilgi için: www.2n14.com “Sağlıklı bir yaşam için korunmuş lezzetler” #2n14  #2n14genetiğikorunmuşlezzetler  #2n14korunmuşlezzetler  #2n14ilaçsıztarım  #2n14yerlitohum  #temizgıda  #sağlıklıbeslenme  #katkısızgıda  #kontrollügıda  #güvenligıda  #faydaları  #ceviz  #cevizezmesi  #2n14tarifler 

3 Comments:

  1. ayseyozgatliiii

    Merhabalar satışınız var mı acaba?

  2. 2n14

    @arzu.bahtiguzel merhaba yerli cevizimizi ve tarifteki tüm malzemeleri Web sitemizden satın alabilirsiniz

31 Likes: