an online Instagram web viewer
Ділимося з вами нашими топ-3 додатками, які допоможуть заколисати малечу:

1. Cradle - це просто неймовірний збірник звуків білого шуму ( який можна міксувати самостійно, наприклад додати голос 🐋 до шуму хвиль), колискових ( на 16 мовах світу), невеличких відео та безліч підказок щодо сну малюків.

2. Baby sleep instant - зручний та корисний додаток з гарною підбіркою білого та сірого шуму для швидкого засипання.

3. Баю-Бай - цей додаток окрім записів звуків природи та білого шуму також має нічний режим, за допомогою якою додаток слухає Вашого малюка і включає звуки, як тільки малюк прокидається і починає плакати, в також має режим відстеження фаз сну та активності. 
А які додатки використовуєте Ви? 
Якщо Вам цікаві такі топи, будь ласка, напишіть нам, поставте ♥️ і ми обов'язково будемо і далі шукати для вас найкраще.

Бузько. Прилітаю з любов'ю

#бузькоприлітає #американськабавовна #будумамою #вагітність #беременность #защитавкроватку #захиствліжечко #бортикивдетскуюкроватку #постіль #дитяча #діти #kidsdecor #babyroom

Ділимося з вами нашими топ-3 додатками, які допоможуть заколисати малечу: 1. Cradle - це просто неймовірний збірник звуків білого шуму ( який можна міксувати самостійно, наприклад додати голос 🐋 до шуму хвиль), колискових ( на 16 мовах світу), невеличких відео та безліч підказок щодо сну малюків. 2. Baby sleep instant - зручний та корисний додаток з гарною підбіркою білого та сірого шуму для швидкого засипання. 3. Баю-Бай - цей додаток окрім записів звуків природи та білого шуму також має нічний режим, за допомогою якою додаток слухає Вашого малюка і включає звуки, як тільки малюк прокидається і починає плакати, в також має режим відстеження фаз сну та активності. А які додатки використовуєте Ви? Якщо Вам цікаві такі топи, будь ласка, напишіть нам, поставте ♥️ і ми обов'язково будемо і далі шукати для вас найкраще. Бузько. Прилітаю з любов'ю #бузькоприлітає  #американськабавовна  #будумамою  #вагітність  #беременность  #защитавкроватку  #захиствліжечко  #бортикивдетскуюкроватку  #постіль  #дитяча  #діти  #kidsdecor  #babyroom 

0 Comments:

    19 Likes: